ExclusiveSTONE.cz > Napsali o nás > Svoboda & Williams

Svoboda & Williams

On-line článek

URL článku: http://www.svoboda-williams.com/lifestyle/clanek/728-exclusive-stone/

Děkujeme partnerovi Svoboda&Williams za níže uvedený článek

Společnost Exclusive STONE se zabývá prodejem kamenného designu a realizací exteriérů a interiérů z přírodního kamene, který je synonymem atraktivního vzhledu, odolnosti a dlouhověkosti.

Společnost Exclusive STONE je největším dodavatelem přírodního kamene v podobě kamenných obkladů v České republice. Toužíte-li po kamenných obkladech v interiéru nebo na fasádě vašeho domu, po atraktivní kamenné podlaze nebo krásném kamenném plotě v kombinaci například s kovem či sklem, víte již nyní, kam se obrátit. Přírodní kámen je dodáván v mnoha druzích, barvách, tvarech a s různými strukturami, a tak vaše stěna nebo fasáda bude vždy originální.

Společnost Exclusive STONE se snažit vyjít vstříc těm nejnáročnějším zákazníkům a zajistí pro vás také efektní travertinové či onyxové dlažby či obklady nebo luxusní interiérové prvky z přírodní břidlice. Pokud vás láká mít doma luxusní onyxovou stěnu, která bude měnit barvu, jen co na ní dopadnou první sluneční paprsky, pak je pro vás společnost Exclusive STONE tím pravým partnerem. I když je hlavním sídlem společnosti Ostrava, její showroom najdete také v Praze. Vždy se můžete spolehnout na individuální přístup k zákazníkům, který zahrnuje konzultace a výběr vhodného kamene pro váš účel, zpracování projektu a rozpočtu a zajištění realizace projektu na celém území České republiky. Ať už se rozhodnete pro zateplení fasády za pomoci přírodního kamene, pro kamenný plot, interiérové obložení koupelny či kuchyňské linky nebo pro jiný originální kamenný prvek ve vašem interiéru, vámi zvolený kámen se postará o jedinečný a originální vzhled vaší nemovitosti.

sv01

sv02