Katalog materiálů

ExclusiveSTONE.cz > Katalog materiálů > Formátovaný kámen

Formátovaný kámen

Realizované projekty
Formátovaný kámen

Kromě formátovaných desek naleznete v naší nabídce také formátovaný obkladový kámen, který aplikujeme v jednotlivých panelech. Nejpoužívanějším rozměrem je 600 mm x 150 mm, který je složený z jednotlivých segmentů a lepený epoxidovým lepidlem. Jedná se o nejpoužívanější a nejdostupnější variantu aplikace přírodního kamene.

Tento typ obkladového kamene se používá jak v exteriéru na fasády domu, tak v interiéru na pohledové zdi. V nabídce máme přírodní kameny, jako je břidlice, kvarcit, křemenec, mramor.

Jsme ochotni Vám pomoci při výběru materiálu.

↑ Sbalit tyto materiály ↑

ExclusiveSTONE.cz > Katalog materiálů > Štípaný kámen FUTURESTONE

Štípaný kámen FUTURESTONE

 

 

 futurestone

 

Realizované projekty
Štípaný kámen FUTURESTONE

Jednoduše, rychle, elegantně docílíme rustikální vzhled a charakter lomového kamene štípáním. Chceme svými produkty a službami pomoci lidem zrealizovat jejich představu o stylovém bydlení, proto nabízíme široký sortiment i štípaného kamene.

Přírodní štípaný kámen FUTRESTONE je především fasádním systémem, který je využitelný i v interiérech. Výhodou je, že tímto štípaným kamenem lze přejít z fasády do interiéru.  Ze stejné suroviny lze připravit i zpevnění venkovní plochy, nebo například chodníky.

Dalšími kvalitami tohoto materiálu jsou zvýšená pevnost a odolnost proti obrusu. Je vhodný na podezdívky, sokly, stěny budov, opěrné zdí, zídky, dekorativní sloupy a jiné. Nejvyužívanější surovinou je pískovec, rula, andezit.

Základní surovinou je přírodní štípaný kámen, který je ukládán v nepravidelných štěpech, a tudíž tvoří celistvý nenahraditelný vzhled. Jedná se o nejmodernější trend této doby v oblasti kamenných fasád. V nabídce je široká škála přírodních odstínů od tmavých šedo/hnědých až po barvy světlé béžové. Tento fasádní systém je určen pro opravdu náročné zákazníky, kteří se chtějí odlišit od ostatních.

↑ Sbalit tyto materiály ↑

ExclusiveSTONE.cz > Katalog materiálů > Onyx

Onyx

Onyx je sedimentární hornina tvořená srážení uhličitanu vápenatého. Je charakteristicky průsvitný s panašovanými žíly různých rozměrů, obvykle s odstíny hnědé, které poskytují této odrůdě mramoru multi-barevný vzhled. Onyx byl vždy spojován s dekoracemi.

Jeho transparentní a multi-barevné zobrazení je unikátní. Estetických efektů lze dosáhnout, pokud je onyx podsvícen s neonem nebo LED osvětlením. Onyx se v používá jako doplněk interiérů pro náročné.

Realizované projekty
Onyx

Onyx je minerál používaný ve šperkařství a podobá se achátu. Tato odrůda chalcedonu je složena z rovných pásků, které mohou být hnědé, bílé nebo černé a bílé a dováží se převážně z Itálie, Pakistánu, Iránu a Madagaskaru. Tento druh kamene se dá prosvítit a aplikuje se v deskovině.

Barevná škála, kterou kámen nabízí, bude jistě zajímavým zpříjemněním i pro Vaši zeď. Onyxová stěna je pouze jednou z možností. Nabízíme nejen obklady z onyxu, ale také onyxovou desku, jejíž nejpoužívanějším rozměrem je 200 cm X 135 cm. Deska se usazuje do předem připravené konstrukce např. z nerezových jeklů, které tvoří již zmíněnou stěnu, nebo pouze prosvícený obraz.

Výrobky z Onyxu jsou pravým luxusem pro Váš domov.

↑ Sbalit tyto materiály ↑

ExclusiveSTONE.cz > Katalog materiálů > Zdicí kámen

Zdicí kámen

Realizované projekty
Zdicí kámen

Zdicí kámen je kamenným stavebním materiálem, který je odtěžen a následně dovezen na místo realizace v surových balvanech. Kámen je následně na místě zpracován ke zdění.

Technologie „kamenné přizdívky“ spočívá v obezdění obvodové konstrukce domu. V základním sortimentu nabízíme: přírodní kameny jako jsou rula, opuka, žula, droba a další.

↑ Sbalit tyto materiály ↑

ExclusiveSTONE.cz > Katalog materiálů > Kamenná stěrka

Kamenná stěrka

Realizované projekty
Kamenná stěrka

Kamenná stěrka je jednoduše zpracovatelná dekorativní omítka obsahující organické pojivo, připravená k přímému použití. Dekorativní omítku můžete použít do exteriéru i interiéru a spektrum barev je neuvěřitelné. Kromě estetického vzhledu je vysoce mechanicky odolná, vodoodpudivá, snadno udržovatelná, odolná vůči povětrnostním vlivům i vůči průmyslovým zplodinám.

Zvláště je vhodná na sokly, pilíře, sloupy i na zateplovací materiál. V interiérech se dá aplikovat v koupelnách místo běžného keramického obkladu. Výhodou materiálu je tvorba celistvých ploch beze spár, což zaručuje jednodušší údržbu. Nevymizí však docílení nadčasového designu.

↑ Sbalit tyto materiály ↑

ExclusiveSTONE.cz > Katalog materiálů > Technistone

Technistone

Technistone® je přední světový výrobce špičkových pracovních desek z technického tvrzeného kamene s vysokým obsahem křemene, nejtvrdšího průmyslově zpracovatelného minerálu. Díky vysokému obsahu křemene jsou desky Technistone odolnější než desky vyráběné z přírodního kamene (žula) či desky vyráběné ze syntetických materiálů (solid surface, laminát).

Díky pečlivému výběru ušlechtilých přírodních surovin už při jejich těžbě v Brazílii, Indii a v severských státech Evropy, jejich následnému ručnímu třídění a díky technologicky nejvyspělejšímu procesu výroby lze Technistone bez nadsázky označit jako „ten vůbec nejlepší a nejkvalitnější“ materiál, který můžou zákazníci nejen na svoji kuchyňskou desku použít. Materiál se totiž kromě kuchyňských pracovních desek používá i na výrobu obkladu stěn, případně i na dlažbu.

Realizované projekty
Technistone

Technistone je umělý kámen, tvořen podtlakovým vibračním lisováním vybraných přírodních materiálů se speciální polyesterovou pryskyřicí a barvivy.

Tato technologie zaručuje vysoké fyzicko-mechanické a dekorativní kvality produktu. Využití umělého kamene v interiéru i v exteriéru nesnižuje jeho kvalitu ani barevnou atraktivitu.

↑ Sbalit tyto materiály ↑

ExclusiveSTONE.cz > Katalog materiálů > Formátovaná deskovina

Formátovaná deskovina

Náš sklad materiálů nabízí také formátovou deskovinu z přírodního kamene nejvyšší kvality pro další zpracování dle Vašich potřeb a přání.

V nabídce naleznete pískovec, žulu, mramor, travertin, což jsou nejčastěji používané materiály na trhu.

Pískovec je odolný a široce použitelný materiál, s nímž vypadá každá dlažba velice příjemně. Žula je jedním z nejpevnějších a nejodolnějších materiálů s jedinečnou strukturou a originálním zabarvením. Proto také žulová dlažba (venkovní i vnitřní) a žulové obklady vykouzlí ve Vašem domově neuvěřitelnou kombinaci.

↑ Sbalit tyto materiály ↑

dovazime-kamen

Dovážíme kámen z celého světa

Společnost Exclusive STONE se zabývá dovozeme přírodního kamene z celého světa. Spolupracujeme s renomovanými dovozci a přímímy zpracovateli přírodního kamene v zemích Itálie, Turecko, Čína, Pákistán, Brazílie a mnoho dalších. Úspěch společnosti spočívá ve využití moderní technologii výroby, progresivním přístupu a rychlé službě zákazníkovi.

Každé zakázce je věnována maximální možná péče a individuální přístup, při výběru materiálu, a způsobu provedení při zachování optimální ceny.

Máte představu o využití obkladového kamene? Držíte v rukou projekt, který je klíčem k realizaci Vašeho snu? Dokonalý design fasády Vašeho domu, nebo bytu zajistí pouze kvalitní materiál.

Kamenné obklady ve stejném provedení jako dlažba, obložení plotu či zahradní stavby, proč ne? Nebo snad využití přírodního kamene v interiéru obývacího pokoje, koupelny, nebo jídelny? Stačí si vybrat z naší široké nabídky, kterou jsme pro Vás připravili.

Kameničtí mistři stojí za kvalitou našeho sortimentu, který vytvoří dokonalou harmonii při realizování Vašeho snu o moderním a luxusním bydlení. Katalog materiálů je rozšířen i o imitace kamene.

Čeká Vás neuvěřitelná cesta při rekonstrukci, která začíná u nás.

Referenční realizované projekty

http://www.exclusivestone.cz/wp-content/uploads/2015/03/bradlce-wpcf_400x265-wpcf_400x265.jpg

RD Bradlec

Realizace kompletní fasády včetně dodávky tepelné izolace a statického kotvení. Tento moderní víceúrovňový dům má na starosti světoznámý architekt Ing.arch. Jan Línek z prestižního architektonického ateliéru L&P. Dům je zajímavý tím, že z velké části je zasypán zatravněnou zeminou. Kombinace fas…

Více o realizaci

http://www.exclusivestone.cz/wp-content/uploads/2015/03/rdvinor-wpcf_400x267.jpg

RD Praha

Tato moderní vila je dílem prestižního architektonického ateliéru – OK PLAN, pod taktovkou architekta Ing. Arch. Libora Chovance. Dům je atraktivní, hlavně svým umístěním mezi rybníkem a pískovcovou skálou, do které je zasazen. U této stavby byl kladen obrovský důraz na provedené detaily. Navr…

Více o realizaci


http://www.exclusivestone.cz/wp-content/uploads/2015/03/chodov-wpcf_400x265-wpcf_400x265.jpg

Praha 4 Chodov

Tento projekt vznikl požadavkem investora na „rekonstrukci zahrady“, kdy v rámci rekonstrukce byla realizována výstavba nového bazénu. Náš úkol byl navrhnout vhodný obklad z přírodního kamene tak, aby co nejvíce bazén opticky splynul se svahovým terénem zahrady. …

Více o realizaci

http://www.exclusivestone.cz/wp-content/uploads/2015/03/maratice-wpcf_400x265.png

Rezidenční vila Mařatice

Tento svým způsobem výjimečný projekt vznikl v Uherském Hradišti na jižní Moravě. Dům byl stavěn s myšlenkou promítnout nádech španělské architektury do clekové stavby. Požadavek architekta byl na formátovaný přírodní kámen v béžových odstínech. Přesně tyto požadavky splňoval model NADIA, kdy základ…

Více o realizaci