Koupelny

Specializujeme se na realizace koupelen z kamene na klíč. Dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Mezi nejpoužívanější materiály patří mramory, žuly a také travertíny. Provádíme nejen kamenické práce, ale kompletní stavební přípravu, tak aby investor měl s realizací  nové koupelny co nejmenší starosti. Na celkové dílo následně poskytujeme záruku ve výši 7let, z tohoto důvodu si stojíme za garancí naší práce.

Koupelna je kromě svého praktického významu místem odpočinku a relaxace. Je proto velmi důležité věnovat pozornost při výběru použitého materiálu. Obklady a dlažby z kamene je správnou cestou k dokonalosti. Vhodnou selekcí barevných odstínů se zařízovacími doplňky můžete vytvořit unikátní atmosvéru. Obklady do koupelny doplní i vnitřní dlažba z kamene, která krásně navazuje na zbytek interiéru.

Koupelna kromě svého praktického významu je také především místem k oddechu, regeneraci a uvolnění. Správnou atmosféru k relaxaci jako v lázních vám navodí luxusní obklady do koupelny. Realizace koupelen dle vašeho stylu, vkusu, nebo potřeb můžete vybírat ze všech druhů již hotových obkladů.

Vyberte si mramor a žulu (italské obklady do koupelny), které jsou známé pro svůj prvotřídní vzhled a jsou často vyhledávaným sortimentem. I z obyčejné koupelny můžete rázem vykouzlit luxusní místo k odpočinku, kde se budete cítit více než dobře. Kámen v koupelně dodá jedinečnost a přírodní krásu, po níž toužíte při odpočinku. Nejlepší uvolnění zažijete v místnosti, v níž se budete cítit rozmazlováni. Neváhejte a nechte se inspirovat naší galerií. Rádi Vám vyjdeme vstříc.