Kamenná dlažba

Dlažba z přírodního kamene již není pouze řešením pro exteriéry. I v interiérech může splnit svůj účel a navodit esteticky nejčistší řešení a podtrhnout osobitou atmosféru a ráz moderního, luxusního bydlení.

Kamenná dlažba v interiéru není pouze sezónní záležitostí. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, budete mile překvapeni jejím dekoračním efektem, možnou variabilitou a lehkou úpravou.

Přírodní kámen má nadčasovou hodnotu a hodí se do všech místností v domě. Můžete si ji vychutnat v jídelně, v obývacím pokoji se stejným či podobným obložením na krbu, který zapadá do celkového vzhledu pokoje, nebo tradičně na chodbě či v luxusním provedení v koupelně.

Stále nám nevěříte? Co takhle žulová dlažba nebo dlažba z mramoru? Frézované podlahy z žuly a mramoru dokážou vytvořit obrazce a mozaiky. Kompasy, hvězdice, mozaiky, které jsou frézovány vodním paprskem do deskoviny, se používají do hotelů, ale také mají oblibu v interiérech. Hojně používaným materiálem je i travertin.

I po letech zůstává kamenná dlažba plná barev, odolná, pevná, lehce omyvatelná a držící si stále vysokou kvalitu. Moderní vzhled nevymizí ani v budoucnu a zůstává při jakékoliv dekoraci či vybraného nábytku.