Interiérové zdi z přírodního kamene

Použití Přírodního kamene v interiérech je světový trend této doby. Kámen, dotváří originální a exklusivní design moderních interiéru, ale také interiéru popisující starodávnou architekturu. Jakožto přírodní materiál, má vysokou možnost využití, protože má velkou tvrdost o odolnost, proto může být použit v koupelnách, nebo komponací v kuchyňský linkách. V našem portfolio nabízíme zákazníků kompletní spektrum kamenických prací, jak realizace pohledových zdí, ze štípaných kamenů, tak i zákázkovou výrobu z deskovin, jako je například obložení krbů, podlah, nebo realizace koupelen. Tyto služby zajišťujeme zákazníkovi (investorovi) zcela na klíč.

Pro zákazníka zajišťujeme individuální dovoz kamene takřka z celého světa. V případě, že požadovaný typ kamene nemáme v nabídce, jsme schopni na základě vizualizace, popřípadě fotky, daný material dohledat a zajistit dovoz do České republiky.

 

Detaily hrají ve finální podobě nejdůležitější roli . Při realizaci  interiéru z kamene je velmi důležité , aby působil konečný výsledek celistvě a esteticky a má-li dořešené i detaily, které s realizací interiéru z kamene souvisí tak, aby se nemusela hledat řešení při neodborné realizaci anebo pro to, aby se zákazník nemusel spokojit s náhradní alternativou neodborného výsledku realizace. Proto naše společnost může nabídnou zákazníkovi kvalitní komplexní služby v oblasti problematiky aplikace kamene v interiéru vyplývající z dlouholeté zkušenosti.

 

K zpracování kamene disponujeme kamenickou dílnou, kde zpracováváme kámen pro jednotlivé realizace, Proto jsme schopni dohlídat kvalitu připravováného materialu pro danou realizaci. Vlastní dílna nám umožňuje realizovat individuální a složite prvky. Zákazník si může zvolit například požadovaný formát, který může být atipických rozměrů.

Jedna z důležitých věcí při realizaci kamenných interiáru je funkčnost a s tím je spojená samotná problematika aplikační technologie. Je třeba si uvědomit že přírodní formátový kámen má zatížení 30-70kg na m2. Proto spolupracujeme s renomovanými výrobci stavební chemie, jako jsou například Kiesel, DUNLOOP, BOTAMENT, Baumit a Weber, která je určena pro aplikaci kamene s garancí požadované únosnosti.


štípaný obklad z přírodního kamene


Formátovaný obklad

Rádi experimentujete s něčím novým? Chcete se odlišit od vašich sousedů a ukázat svou originalitu při zařizování vašeho domova? Interiérové obklady z přírodního kamene Vám pomohou být výjimeční a odlišit Váš domov od ostatních.

Zaručíme, že budete mile překvapeni změnou, kterou přírodní kámen s vašimi pokoji provede. Dokonalost neoceníte pouze v barevné skladbě pevného materiálu, ale také v jeho nesporné kvalitě, dekorativnosti, dlouhověkosti a údržbě. Škála barev inspirovaná samotnou přírodou překoná vaše očekávání.

Přírodní kámen do interiéru můžete využít jak na stěny obývacího pokoje, jídelny, kanceláře nebo koupelny, ale také díky němu oživíte krby i kuchyně.

I malý kamenný kousek dokáže zútulnit každou místnost. Odborníci a kameničtí mistři z Exlusive Stone luxus vidí i v nejmenší části použitého kamene.