Proč fasádu z kamene?

Protože fasáda tvoří celkový ráz domu a  právě zvolením kamenné fasády uděláte dům výjimečný. A vy přece výjimeční jste a chcete odlišit od ostatních. 

Vzhled domu nejvíce ovlivňuje vybraná fasáda. Kdo by tedy odolal kouzlu kamenné fasády, když se v ní slučuje praktičnost s krásou? S obklady z přírodního kamene získává dům exkluzivní vzhled. Kámen na fasádu vnáší nádech moderní architektury. Široká rozmanitost druhů, tvarů, struktur, barev, detailů a odlišností, dodají každé fasádě neopakovatelný, originální a osobitý vzhled, který zapadne do okolní přírody, ale přesto zaručí Vašemu domu luxus, po němž toužíte. Přírodní obkladový kámen může být použitý v rozsahu celé fasády, nebo pouze jako dekorativní prvek, který podtrhne část Vašeho domu.

Velkou výhodou kamenné fasády je, že kámen jako přírodní materiál je bezúdržbový a vyniká dlouhověkostí. Dokonalá harmonie domu s okolní přírodou je žádaným elegantním a jednotným řešením, které nikdy nevyjde z módy. Obklad kameny je zárukou trvalé krásy pro Váš dům. Bez nutné pravidelné údržby, oproti dřevu nebo fasádní omítce.