Kamenné ploty

Chcete větší soukromí kolem svého pozemku a rozhodli jste se pro oplocení? Navíc chcete zatraktivnit své bydlení a přidat majestátnost Vašemu modernímu domu? Využijete moderní kamenné ploty z naší nabídky.

Gabionové ploty jsou moderní ploty tvořené drátěným gabionovým košem, který stojí na pevném betonovém základu a je zpevněn ocelovými výztuhami a vyplněn kamením čtvercového, nebo obdélníkového tvaru. Hodí se nejen na oplocení rovných pozemků, ale také do svahovitého terénu.

Gabiony jsou velmi stabilní ploty, které mohou být i dekorativním prvkem Vašeho domu. Není tedy divu, že si ho ve svých návrzích oblíbili i zahradní architekti.

Variabilita gabionů je vysoká. Můžete je využít jako ploty, opěrné zdi, schody, ale i jako květináče a koryta. Krásu spojenou s přírodním kamenem, studenou ocelí krásně doplní Vaše popínavé rostliny.

Využití pro tento materiál jistě najde v interiérech i exteriérech. Gabionové ploty mají širokou škálu možností, především záleží na kreativitě Vaší nebo Vašeho architekta či projektanta.